13 prosinec 2021

ZEPO Bořitov - Nabídka stravování pro občany (firmy)

VEŘEJNÉ STRAVOVÁNÍ

Součástí naší kuchyně je veřejná jídelna na adrese ZEPO Bořitov, družstvo (Úvoz 326, 679 21 Bořitov), která je otevřena každý všední den v čase 7:00 – 12:30. Od pondělí do pátku v čase od 7:00 podáváme svačinové polévky dle aktuální nabídky – např. gulášová, dršťková, boršč, česnečka a podobně. V čase 10:30 – 12:30 nabízíme obědové menu (polévka a hlavní jídlo). Cena obědového menu je od 80,- Kč. Na výběr je vždy minimálně ze tří hlavních jídel a několika minutkových jídel (doba přípravy asi 20 minut). Přímo před jídelnou se nachází parkoviště, možnost stravování u nás či si můžete odnést jídlo s sebou.

ROZVOZ OBĚDŮ

Zajišťujeme rozvoz teplých jídel do firem i pro veřejnost, na základě telefonické nebo e-mailové objednávky. Cena obědového menu (polévka a hlavní jídlo) je od 80,- Kč včetně dopravy. Na výběr je vždy minimálně ze tří hlavních jídel. Každý čtvrtek od nás e-mailem obdržíte jídelní lístek, ze kterého si můžete vybírat. Obědy můžeme dovážet buď ve vašich vlastních jídlonosičích, vlastních várnicích či jednotlivě vakuově balené. Podrobnější informace ohledně odběrových míst a možnostech rozvozu rádi předáme po telefonu nebo e-mailem.

 

INFORMACE PRO NOVÉ STRÁVNÍKY

ROZVOZ OBĚDŮ PRO JEDNOTLIVCE

V případě, že jste se rozhodli využívat pro rozvoz obědů vlastní jídlonosiče, budete potřebovat alespoň dva a je třeba je označit štítkem s Vaším jménem. Obědy se rozvážejí každý den v čase 8:30 – 12:30 buď na odběrová místa poblíž Vašeho bydliště, případně na jiné předem domluvené místo. Dbejte, prosím, na to, abyste měli vždy jeden prázdný a čistý jídlonosič na výměnu za plný. Každý čtvrtek Vám spolu s obědem pošleme i nový jídelní lístek na následující týden. Tentýž den si v jídelním lístku dole odstřihnete a vyplníte návratku – označíte výběr z druhů jídel a případně i počet. Vyplněnou a podepsanou návratku a peníze nám pošlete spolu s pátečními jídlonosiči, abychom si vše zaznamenali. Jídelní lístky si můžete ponechat. Cena jednoho obědu je od 80,- Kč.

ROZVOZ OBĚDŮ PRO FIRMY

Pro rozvoz obědů do firmy budete potřebovat alespoň dva vlastní jídlonosiče označené štítkem s Vaším jménem. Obědy se rozvážejí každý den v čase 8:30 – 12:30 buď přímo k vám do firmy anebo na jiné předem domluvené místo. Při rozvozu obědů poté vždy vyměníte plné jídlonosiče za prázdné a čisté. V případě, že byste nechtěli využívat variantu rozvozu s vlastními jídlonosiči, můžeme obědy rozvážet ve vašich vlastních várnicích nebo za příplatek jednotlivě vakuově balené. Každý čtvrtek Vám e-mailem pošleme jídelní lístek na následující týden. Tentýž den je třeba udělat výběr a ten nám nahlásit.
V případě dotazů nebo změn nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.
 

POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBKY

BOŘITOVSKÝ KYNUTÝ HOUSKOVÝ KNEDLÍK

Jedním z našich potravinářských výrobků je kynutý houskový knedlík, který vyrábíme ručně. Knedlík nabízíme ve dvou velikostech, a to 600 g za 30,- Kč a 900 g za 45,- Kč. Dále nabízíme kynuté knedlíky s povidly (5 ks) za cenu 55,- Kč. Náš knedlík získal v roce 2018 a 2021 ocenění v soutěži Potravinářský výrobek Jihomoravského kraje a díky tomu jej můžeme označovat ochrannou známkou Chuť jižní Moravy.

BOŘITOVSKÝ HOVĚZÍ GULÁŠ A DRŠŤKOVÁ POLÉVKA

Letošní novinkou je Bořitovský hovězí guláš a Bořitovská dršťková polévka, které nabízíme jako trvanlivý masný výrobek, sterilizovaný ve sklenicích. Objem výrobků je 650 ml (2 porce) a cena je 148,- Kč za guláš a 84,- Kč za dršťkovou polévku. Oba tyto výrobky také získaly v roce 2021 ocenění v soutěži Potravinářský výrobek Jihomoravského kraje a díky tomu je můžeme označovat ochrannou známkou Chuť jižní Moravy.

OBJEDNÁVAT JE TŘEBA PŘEDEM TELEFONICKY V PONDĚLÍ A VE STŘEDU DO 12:00. V PŘÍPADĚ PRAVIDELNÉHO ODBĚRU PROBÍHÁ ROZVOZ VŽDY V ÚTERÝ A VE ČTVRTEK.
 
INFORMACE:
Ing. Hana Šejnohová
602 213 850
sejnohova@zepoboritov.cz
OBJEDNÁVKY:
Zita Řídká
730 656 220
gastro-zepo@seznam.czwww.zepoboritov.cz tel.: 730 656 220 e-mail: gastro-zepo@seznam.cz